Художній розпис підлоги в стилі 3D

В оформленні інтер'єрів сьогодні знаходить широке застосування така художня техніка, як розпис поверхні підлоги. Вона може наноситися за допомогою стандартного трафарету або за індивідуальним дизайнерським проектом. А крім того набула поширення розпис підлоги в 3Д стилі, особливим чином впливає на сприйняття людини і здатна створювати в будь-якому приміщенні оригінальну атмосферу.

Розпис підлоги в Ураїні Розпис підлоги в басейні Художній розпис підлоги Розпис поверхні підлоги в Київі

Професійно виконаний розпис підлоги виглядає дуже оригінально. Він може замінити собою звичайний килим, і при цьому буде виглядати ексклюзивно, оригінально і свіжо. Також останнім часом вельми затребуваною стає така послуга, як ручний розпис на дерев'яних підлогах. Замовити розпис будь-якої статі Ви можете в нашій художньої майстерні.

Декоративний розпис поверхні підлоги в Україні

Слід зазначити, що розпис дерев'яної підлоги не надає особливого впливу на його експлуатаційні характеристики. Доглядати за такою поверхнею можна так само, як за звичайним паркетом. Малюнок не тріскається, не вицвітає і не стирається з часом - у всякому разі, якщо художній розпис підлоги був виконаний висококваліфікованими професіоналами нашій майстерні.

Розпис підлоги Декоративний розпис підлоги в Одесі Розпис поверхні підлоги в Київі Художній розпис підлоги у Львові

Наша компанія може виконати художній розпис підлоги в Київі, Одесі, Львові та інших містах України. Ми здатні прикрасити будь-яке сучасне приміщення, як звичайної, так і об'ємною підлоговою картиною, оскільки володіємо багатим досвідом, професіоналізмом, повним набором необхідних інструментів і матеріалів. Причому наші майстри здійснюють розпис покриття підлоги, використовуючи різні техніки, що дозволяє надавати інтер'єрам приміщень будь-якого призначення привабливість і незрівнянну індивідуальність. Ми з легкістю перетворюємо звичайні підлоги в справжні витвори мистецтва - переконайтеся самі!