Художній розпис меблів і дверей в Україні

Уявіть, що Ви перебуваєте в старовинному особняку і тільки Вам відомий таємний прохід в сусідню кімнату. Для інших очей він прихований за розписом стін. Двері - це обрамлення Вашої фантазії, фінальний акорд, що підкреслює загальний стиль приміщення. Це своєрідна рамка для картини Ваших можливостей, яка може одночасно підкреслювати інтер'єр двох абсолютно різних по дизайну приміщень.

Меблі - також невід'ємна частина інтер'єру. Ваші улюблені речі роблять кімнату особливою, наповнюють тільки Вам підвладним настроєм. Більше не потрібно годинами шукати зручні стільці, що гармоніюють з дизайном їдальні. Звичні предмети в майстерних руках знаходять нове життя, з'єднуючи минуле з майбутнім.

Художній розпис дверей Розпис дверей в Україні Розпис дверей в Києві Розпис дерев'яних дверей в Україні

Розпис дверей акриловими фарбами може сховати її за дикими ліанами, розчинити в теплих прибережних пейзажах або ж ніби повісити в хмари.

Розпис дверей і меблів акриловими фарбами

Вам вирішувати, чи будуть двері органічно вписана в загальний стиль кімнати, ховаючись за візерунками, або ж вони повинні виділятися. Не всякі двері повинні бути відкриті, але кожна може затримувати погляд. Міжкімнатні двері з розписом одночасно підкреслять інтер'єр двох абсолютно різних по дизайну приміщень, а розпис вхідних дверей - дозволить опинитися в незвичайній атмосфері, лише переступивши поріг.

Художній розпис меблів Розпис меблів в Україні Розпис меблів в Одесі Розпис дерев'яних меблів в Україні

Розпис меблів акриловими фарбами виростить квіти на кухонній табуретці, а на стінках шафи поселить метеликів і птахів. Навіть самий звичайний столик розпис меблів у стилі прованс перетворює на предмет мистецтва, доповнюючи французьку атмосферу кімнати. Міняти зручне ліжко, улюблену тумбу або диван тільки тому, що змінився колір стін, зовсім не обов'язково.

Розпис меблів акрилом додасть їй унікальний характер. А звичні предмети в майстерних руках знайдуть нове життя, з'єднуючи минуле з майбутнім. Художній розпис дверей і меблів, виконана нашими майстрами, зробить інтер'єр кожної кімнати цілісним і завершеним.