Виклик художника на об'єкт

Дмитро Баришев професійний художник, що спеціалізується на художньому розпису, і має величезний досвід роботи в даній сфері. У нашій майстерні ми готуємо ескізи для кожного клієнта індивідуально, вибираючи стиль, відповідний побажанням і певну техніку виконання. У всіх наших роботах враховані особливості приміщення, а також всі побажання замовника. Кожна робота унікальна і відображає задум власника, виражений руками професійного художника.

Наша студія співпрацює з провідними архітектурними бюро і дизайн-студіями з усього світу. Також ми дружимо і робимо спільні проекти з найуспішнішими архітекторами, дизайнерами і декораторами в Україні.

У роботі ми використовуємо матеріали високої якості, що не піддаються впливу сонячних променів, вологостійкі і не токсичні. Із задоволенням проконсультуємо Вас і підготуємо цікаві ескізи для створення оригінального художнього розпису та інших елементів декору у Вашому приміщенні. Телефонуйте нам за номером +38 (094) 823-45-88 або заповнюйте онлайн-форму.

Будь ласка, заповніть форму

Ваше ім'я:*
Телефон:*
Адреса:
Дата зустрічі:
Коментарі:
Зірочкою "*" відзначені поля, які заповнювати обов'язково.