Фактурне декоративне панно в інтер'єрі

Декоративне фактурне панно помітно відрізняється від інших способів оформлення стін в інтер'єрі. Адже в цій картині присутні не тільки сюжет, колір, композиція і перспектива - панно з декоративної штукатурки унікальне тим, що його зображення є об'ємними. Як результат, композиція справляє на людину незабутнє враження.

Фактурне панно декоративне панно Декоративне панно на стіну Декоративне панно в інтер'єрі

Важливо відзначити, що декоративне панно має дуже тривалу історію існування. Перші рельєфні картини створювалися людьми ще в епоху неоліту. З плином часу, техніки, використовувані художниками, змінювалися і удосконалювалися. З'явилися барельєфи, грізаль і, нарешті, настінне декоративне панно.

Створення декоративного панно в Україні

Для виготовлення подібних об'ємних картин використовувалися спеціальні види штукатурки, гіпсові суміші, а також інші матеріали, що відрізняються пластичністю. І хоча більшість з них на сьогоднішній день не набули поширення, створити декоративне панно на стіну для сучасних фахівців не складе труднощів.

Панно з декоративної штукатурки Створення декоративного панно в Україні Фактурне декоративне панно в Києві Фактурне панно в інтер'єрі квартири

Завдяки своїй фактурі і об'ємності зображення, декоративне панно в інтер'єрі виглядає дуже оригінально і цікаво, незалежно від того, про яке саме приміщення йде мова. Воно до невпізнання перетворить ваш будинок, ненав'язливо міняючи його атмосферу. Найголовніше, довірити створення декоративного панно справжнім професіоналам, які зможуть впоратися з цим завданням.

Віддаючи перевагу нашій художньої майстерні, ви робите правильний і обгрунтований вибір. Ми використовуємо старовинні, перевірені часом, техніки, найкращі матеріали та інструменти, а також свій досвід і професіоналізм. Все це дозволяє нашим майстрам досягати найкращих результатів.