Декоративні барельєфи в інтер'єрі

Барельєф - це не просто орнамент Ваших стін і фасадів, це написана скульптором картина, до якої можна доторкнутися. Рівні поверхні несуть в собі величезний потенціал. Вони можуть розповісти історію Вашого роду, відобразити улюблений сюжет або прочитати Вашим пальцях цілу повість. Настінний барельєф - це Ваша армія стародавніх римлян перед військовим походом, плем'я Майя під час полювання, античний пантеон з центральною статуєю Зевса.

Барельєфи в Україне Барельєфи на стінах квартири в Києві Барельєфи на стіні будинку Гіпсові барельєфи в інтер'єрі

Декоративні барельєфи - це Ваш власний шматочок стародавнього світу на стінах, ручні дикі тварини, екзотичні квіти або заморський краєвид, манячий за собою. Різьбленими фігурками барельєф на стінах квартири, офісу чи будинку підкреслить характер приміщення, доповнить розпис і прикрасить інтер'єр. Барельєф в інтер'єрі збереже, як дорослішають Ваші діти, розвивається Ваша компанія або ресторан.

Створення гіпсових барельєфів та ліпнини в Україні.

Гіпсові барельєфи - прекрасна альтернатива скульптурі. Плавні лінії, вплітаються в загальний стиль приміщення, зачарують з першого погляду. Уявіть, як декоративний барельєф на стіні забирає Вас, немов машина часу, то в стародавній Єгипет, то на грецький храм, то в середньовічну Європу. Барельєфи з гіпсу крім сюжету і форми привнесуть у Ваш інтер'єр легкість і різноманітність. Ми створюємо барельєфи в Україні вже більше 10 років. Можемо запропонувати своїм клієнтам не тільки якість і вишуканий смак, але також і найвигідніші ціни на створення декоративних барельєфів в Києві.

Виготовлення барельєфів з гіпсу Створення гіпсових барельєфів в Україні Зробити барельєф з позолотою на стіні Декоративні барельєфи і ліплення в Україні

Створення барельєфа нашими майстрами - це справжнє мистецтво, наповнене магією Ваших історій і спогадів. Зробити барельєф на стіні можливо на будь-якому етапі будівництва або ремонту. Замовте виготовлення барельєфів нашим скульпторам, і Ви здивуєтеся, як неймовірним чином перетвориться приміщення, як по-новому під променями світла заграють предмети меблів і розпис на стінах.