Декоративні фрески в дизайні інтер'єру

Людині, що бажає оригінально прикрасити інтер'єр свого житла і створити в ньому неповторну атмосферу, може зацікавити старовинна техніка фрески. Вона здавна використовувалася людством для прикраси храмів, важливих будов громадського призначення, а іноді і багатих будинків. Причому техніка нанесення фрески передбачала накладення фарб, приготованих на водній основі, на сиру штукатурку з подальшою поліровкою гарячим воском.

Декоративна фреска і дизайні Антична фреска в інтер'єрі Фресковий розпис в Україні Особливості робіт у техніці фрески

Якщо ви подивитесь, що являє собою антична фреска, то будете вражені її оригінальністю та привабливістю. І не дивно, адже техніка фрески була відома лише справжнім майстрам, здатним впоратися з вирішенням найскладніших художніх завдань.

Старовинна техніка фрески і фресковий розпис

Звичайно, сьогодні особливості фрески дещо змінилися. Адже сира штукатурка, яка використовувалася раніше, дуже складна в приготуванні і просто недоступна сучасним людям. Але все одно робота в техніці фрески, виконана справжнім професіоналом, буде виглядати приголомшливо. Вона перетворить будь-який інтер'єр, зробивши його більш загадковим, розкішним, привабливим.

Старовинна техніка фрески Використання фрески в інтер'єрі Фресковий розпис у Києві та Одесі Особливості настінного живопису і фрески

Цікавить фресковий розпис, який був би максимально адаптований до старовинних творів мистецтва? Замовити фресковий розпис в Україні за хорошою ціною можна в нашій художній майстерні. Тут працюють справжні професіонали своєї справи, що використовують унікальні техніки і найкращі матеріали. Саме тому живопис, виконаний ними, здатний перетворити будь-який інтер'єр і доставити замовнику масу задоволення.