Наші роботи (портфоліо)

Щоб отримати уявлення про нашу майстерню художнього розпису, обов'язково подивіться приклади наших робіт, зібраних в портфоліо. Роботи нашої майстерні значно відрізняються одина від одної за стилістикою, типом виконання, атмосфері. Ми працюємо в різних напрямках, дозволяючи клієнту втілити в життя його фантазії та побажання. Тому абсолютно всі проекти нашої студії індивідуальні, оригінальні і дуже цікаві.

Пропонуючи клієнтам широкий спектр найрізноманітніших послуг, ми віддаємо перевагу комплексним проектам «під ключ». В даному випадку фахівцями нашої майстерні всі процеси (проектування, дизайн, будівництво, розпис та оформлення інтер'єру) виконуються з самого початку і до кінця.

Проекти, виконані нашою студією "під ключ"

У процесі роботи ми використовуємо найрізноманітніші матеріали, віддаючи належне продукції найвищої якості від найкращих виробників. Ми вдумливо й скрупульозно підбираємо кольори, відтінки, фактури, прагнучи перетворити інтер'єр будь-якого приміщення на справжній витвір мистецтва.

Відповідно до побажань замовника ми розробляємо комплексні проекти художнього розпису, а потім з успіхом втілюємо їх у життя. Можете бути впевнені, що робота буде виконана якісно, грамотно і точно в строк.