Дмитро Баришев Професійний художник, монументаліст

Професійний художник - Дмитро БаришевДмитрий Барышев не только художник. Он человек, способный увидеть потенциал пространства и трансформировать его с учетом Вашей индивидуальности.

Дмитро Баришев не тільки художник. Він людина, здатна побачити потенціал простору і трансформувати його з урахуванням Вашої індивідуальності.

Художньої діяльності Дмитро Баришев навчався у Дніпропетровському художньому коледжі й Національній Академії мистецтв та архітектури.

До речі, художник упевнений, що розвинути в собі талант можна лише завдяки величезному труду, відточуванню майстерності й щоденній наполегливій праці. Саме тому він постійно щось малює. Дмитро глибоко переконаний, що реалізувати власні ідеї, творити йому ніколи не набридне.

Багаточисленні міські, обласні, всеукраїнські, міжнародні та персональні виставки, а також подорожі по світу дають можливість Дмитру Баришеву опановувати багато стилів живопису і технік художнього розпису. Свої унікальні і неповторні роботи він пояснює потягом до пізнання світу, прагненням створити нове.

Зазвичай художник знаходить собі який-небудь стиль і творить переважно тільки у ньому, рідше опановує, щось інше, незвідане . Д. Баришев зауважує, що йому не цікаво працювати в одному стилі. Саме тому його життєве кредо : «Якщо бажаєш чогось навчитися, починай робити те, чого ти раніше не робив».


Завдяки пристрасті до улюбленої справи, художнику вдається « зчитувати простір , відчувати особистість замовника , робити його і його помешкання одним цілим. Тому дуже часто Баришеву доводиться бути не просто художником, а ще й тонким психологом.


Дмитро вивчає кожного, з ким працює. Адже і люди, і приміщення відрізняються, одне від одного. Але саме це і надихає справжнього митця на створення гармонії між будинком і його мешканцями.


"Я дарую людям не лише розписані стелі і стіни будинків, клубів, ресторанів або басейнів, а ідеї, бажання подорожувати, експерементувати, мріяти і фантазувати" - зазначає Дмитро Баришев.